Към съдържанието

Ани Салич - Тора, санди мурти

• Please log in to reply
В темата има 556 мнения

#541 Bloodwish

Bloodwish

Howling Wolf

• Дао
  • 300 мнения

Публикувано: 03 август 2011 - 08:19

Имам усещането, че Ак-Йола е от ония "пичове", дето говорят разни глупости, само за да нервират/провокират хората, без реално да държат на думите си, и после се забавляват на реакциите им.

#542 Thai_

Thai_
  • Гости

Публикувано: 03 август 2011 - 14:08

Иначе нито го тренирам , нито се интересувам. Искам само да докажа , че нещата си съществуват [...]

Доста интересен подход.

#543 Логрус_

Логрус_
  • Гости

Публикувано: 03 август 2011 - 16:51

Имам усещането, че Ак-Йола е от ония "пичове", дето говорят разни глупости, само за да нервират/провокират хората, без реално да държат на думите си, и после се забавляват на реакциите им.

Трол ли? Кой знае, възможно е ... макар че и твърде опасно във форум за бойни изкуства :hysterical:
Тук троловете ги бият, а света е, както знаете - малък. Тоест, ако проявят много голямо творчество, винаги има начин да бъдат намерени :hysterical:

#544 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 03 август 2011 - 16:53

А, не е трол, личи си че си вярва, което говори само по себе си що за човек е :)
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#545 Bloodwish

Bloodwish

Howling Wolf

• Дао
  • 300 мнения

Публикувано: 04 август 2011 - 12:19

По-назад в темата беше твърдял разни безумици (от сорта "Индия има 7 млрд души население"), показва претенции за стандарт на живот над средното за България, без да е мутра. Което според мен върви ръка за ръка с една прилична обща култура, каквато той не показва. Не твърдя със сигурност, щот не го познавам, но ми се струва, че зад AK_IOLA стои някое хлапенце на 15г, което си прави ташак с нас. Другия вариант е наистина да е леко изперкал и да си вярва.

#546 Лен Тяй

Лен Тяй

7 с един удар

• Дао
  • 66 мнения
  • БИ:Cаблен удар & Еленов скок

Публикувано: 05 август 2011 - 10:54

Трол ли? Кой знае, възможно е ... макар че и твърде опасно във форум за бойни изкуства :hysterical:
Тук троловете ги бият, а света е, както знаете - малък. Тоест, ако проявят много голямо творчество, винаги има начин да бъдат намерени :hysterical:

Като гледам си е доста безопасно даже... Атараши Дако и Крав Мага Командо са къде по-вредни, знае се къде тренират и преподават, знаете им физиономиите и все още никой не ги е "намерил", пък сте тръгнали да търсите някакъв, който са го тресли светкавиците и оттогава мести облаци с ръце, айде моля извинете :sarcastic_hand:

#547 Kmeta_

Kmeta_
  • Гости

Публикувано: 05 август 2011 - 15:33

Че ти от каде разбра , че никой не го търси ???. ма Той се крие !

#548 хатамото_

хатамото_
  • Гости

Публикувано: 08 август 2011 - 23:45

И така изразът "Да ти го ТУРА" придоби нов смисъл....

#549 Thai_

Thai_
  • Гости

Публикувано: 14 август 2011 - 11:16

И както псуват джедаите:

"Нека майка ти бъде с мен!"

#550 Gungrave_

Gungrave_
  • Гости

Публикувано: 25 август 2011 - 17:23

няма измама! Проверил съм. Човекът пращи от енергия.

С кожения фазомер ли го провери бе баце :hysterical: :hysterical: :hysterical: :sarcastic_hand:

#551 Bersek_

Bersek_
  • Гости

Публикувано: 03 септември 2011 - 22:42

Чудех се къде да ги пусна тези клипчета... мисля си, че съм намерил правилното място...

Бесконтактный Бой- Вадим Старов

legendary Colonel Mikhail Ryabko

Кадочников 2

#552 Единак_

Единак_
  • Гости

Публикувано: 06 септември 2011 - 17:46

Берсек, не разбрах какво искаш да кажеш с тези клипчета .. или може би и ти вече смяташ безконтактния "бой" за по-висша степен на физическия.

Наскоро ми попадна някакво списание 8 (брой 8 от 2011г.)и в него що да видя - огромна статия познайте за кого. Правилно се досетихте - "Тора от Бали дава сила да се защитаваш с мисъл" от някоя си Ганета Сагова, която както разбирам от статията й ходила в Асеновград с мъжа си при Тора (когато той беше тука) и двамата получили от него посвещение (разбирайте шляпване по гърба и трикратно обливане със студена вода .. ). След това тя пише че била пратена от Тора на двора да се "сражава" с някакви нападатели, които като на клиповете отхвърчали като тапи от нея. Мъжът й се справил също без никакви проблеми с "нападащите" и се прибрали в София доволни и щастливи, със самочувствието на новоизлюпени джедаи. Почнали да убеждават наляво и дясно в силата на Тора и новопридобитите си умения и някаква своя семейна приятелка каратистка. Ето ви цитат от статията й за случая.

"Симана не вярва нито на думите ни, нито на клипчетата, които сме заснели. Не е гледала филма на Ани Салич. Не ни остава нищо друго освен да стегнем кончияна. Удари ме истински!, подканвам я аз. И Симана ми вкарва две крошета. Същото се случва и с мъжа ми." - край на показателния цитат .. :kuku: :black eye: :bj:

Като прочетох статията й докрай обаче, останах с впечатлението че двете крошета от приятелката й не са били достатъчни да й отворят очите...

#553 Твоят Гуру_

Твоят Гуру_
  • Гости

Публикувано: 06 септември 2011 - 19:03

Като прочетох статията й докрай обаче, останах с впечатлението че двете крошета от приятелката й не са били достатъчни да й отворят очите...

Уважаеми Единак!Доколкото знам,крушетата са за затваряне,а не за отваряне на очите :)Относно "кончияна",скоро присъствах на един рожден ден.Там се видях с познат от едно време,който беше толкова затлъстял,че едва го познах.Самодоволно ми обясни,че се занимава със Санди Мурти,а когато му казах мнението си,т.е,че според мен това е секта от глупаци с гуру измамник,жена му го погледна злорадо с изражение от типа на "казаха ли ти го?" В това време рожденика,заливайки се от смях,ми разказваше как,когато двамата са в една кола и видят катаджии,затлъстелият стяга "КОЧАНА",за да не го спират :D

#554 Bersek_

Bersek_
  • Гости

Публикувано: 06 септември 2011 - 19:34

Берсек, не разбрах какво искаш да кажеш с тези клипчета .. или може би и ти вече смяташ безконтактния "бой" за по-висша степен на физическия.

Единак, наскоро ми ги пратиха и толкова се впечатлих, че реших да ги споделя с по-широка общественост.

... Не ни остава нищо друго освен да стегнем кончияна...

...затлъстелият стяга "КОЧАНА",за да не го спират :D

Тук явно говорите за едно и също нещо, нещо което явно съм пропуснал какво е :scratch_one-s_head: Може ли да помоля за кратко разяснение?

#555 Единак_

Единак_
  • Гости

Публикувано: 06 септември 2011 - 23:30

:thank_you2:

Уважаеми Гуру, по принцип сте прав. Както знаете обаче, добрият удар може да служи както за приспиване на превъзбудени типове, така и за събуждане на разни блейки. В случая, явно два шамара са твърде недостатъчни да повдигнат булото на Морфей, пардон на Тора ...

Берсек, споко. Не си изпуснал много. Според това което прочетох в статията на тая госпожа, санди муртистите си стягали кончияна, сиреч корема, когато някой ги нападал и това автоматично запращало нападателите през девет земи в десета. Ще попиташ защо? Ами тук е цялата мистика. Тоз кончиян (или кочан, все тая) се намирал според Тора на три пръста под пъпа и гъмжал от вътрешна енергия. Значи това била така да се каже, човешката АЕЦ и Тора като те шляпне зад врата и ти излее три кофи студена вода след това на главата, ти автоматично добиваш контрол и достъп до тая АЕЦ и вече можеш да пържиш све живо наред от разстояние. Достатъчно е да се стегнеш в кръста дет се вика и .. мама миа ... енергията почва да пръска от тебе като вода от пожарникарски маркуч и помита всичко живо около тебе дорде разбереш какво става. :ck:
Ако не вярваш на Тора, обърни се за справка към китайските мошенници. Те разработват тезата с дантиена, който е също на три пръста под пъпа и вътрешната енергия която се съхранява там и ги експлоатират все по успешно напоследък. Ако пък и в техните приказки не си много убеден, обърни се към още по-древен източник - индииските мургавели. Таам бате, да знайш сичко е истина. Таам са каазали древните индиици че има чакри, макри и други текива работи .. И под пъпо също има мноого важна чакра бате. Най-важната е там, оособено ако у главата нема нищо ... :pleasantry:

#556 nikodim petrov

nikodim petrov

ησυχία

• Дао
  • 936 мнения
  • От:София
  • БИ:Българско бранно умение

Публикувано: 16 септември 2011 - 12:49

Канал 7 - Санди Мурти

[url="http://vbox7.com/play:edce76a7"]http://vbox7.com/play:edce76a7[/url]
Когато човек вижда себе си по-добър от другите, е нормално да осъжда и злослови !
Бранното умение от самото начало ни учи, укрепва и усъвършенства в любовта.

#557 Kaiser Soze_

Kaiser Soze_
  • Гости

Публикувано: 22 април 2012 - 13:57

Чудех се къде да ги пусна тези клипчета... мисля си, че съм намерил правилното място...

Бесконтактный Бой- Вадим Старов

legendary Colonel Mikhail Ryabko

Кадочников 2

В сравнение с първия клип в темата признавам, че тия се стараят повече, за да изглежда реалистично. А най-добрите отиват да играят в Star Wars и други Sci-FI филми.