Към съдържанието

- - - - -

Stromba

• Please log in to reply
В темата има 4 мнения

#1 sasho1_

sasho1_
  • Гости

Публикувано: 13 октомври 2010 - 16:11

Здравейте.Наскоро дефакто вчера си взех 120 хапчета стромба от 10 мг.Ако може някой да ми каже как точно да ги употребявам имам предвид колко пъти дневно така че да мога да ги кача до определен брой и да ги сваля следователно и дали сутрин или преди тренировка да ги пия.БЛАГОДАРЯ предварително :)

Това мнение е редактирано от sasho1: 13 октомври 2010 - 16:11

#2 Thai_

Thai_
  • Гости

Публикувано: 13 октомври 2010 - 21:15

Какъв ти е опитът в тренирането с тежести и в бойните изкуства?
На колко си години?
Какви са ти целите кратко- и дългосрочно?

поздрави

#3 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 13 октомври 2010 - 21:20

ако може да попитам какво целиш с приема на стромб за да можем да кажем как да я взимаш..и само този препарат ли ще бъде или в комбинация с други...
щот така ми звучи купих си оспамопкс как да ги пия..
п.п. писали см заедно

Това мнение е редактирано от katana: 13 октомври 2010 - 21:21

#4 Мак Сим

Мак Сим

ПРОГРЕСОР

• Бабаит
  • 1528 мнения
  • От:Гладбах на Нирс
  • БИ:СУБАКС

Публикувано: 14 октомври 2010 - 12:32

Здравейте.Наскоро дефакто вчера си взех 120 хапчета стромба от 10 мг.Ако може някой да ми каже как точно да ги употребявам имам предвид колко пъти дневно така че да мога да ги кача до определен брой и да ги сваля следователно и дали сутрин или преди тренировка да ги пия.БЛАГОДАРЯ предварително :)

За къв к@р ти е тая "стромба"?
Сигурен ли си, че е точно "стромба", а не е от ония пакетчета, дето уж са на GM Farmacetical или British Dragon, или други подобни, които всъщност се правят в БГ и не е ясно дали вътре въобще има станозолол, колко има ако го има и други такива?
Самата постановка на въпроса ти дава отговор на питанията в горните два поста...По-добре продай на някой тия 120 хапчета и не се занимавай с глупости...

#5 evilpro

evilpro

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • БИ:petrov

Публикувано: 07 септември 2015 - 17:22

За къв к@р ти е тая "стромба"?
Сигурен ли си, че е точно "стромба", а не е от ония пакетчета, дето уж са на GM Farmacetical или British Dragon, или други подобни, които всъщност се правят в БГ и не е ясно дали вътре въобще има станозолол, колко има ако го има и други такива?
Самата постановка на въпроса ти дава отговор на питанията в горните два поста...По-добре продай на някой тия 120 хапчета и не се занимавай с глупости...

Здравейте извинявам се за намесването на стара тема но просто ми излезна в гоогле и реших да питам тук.Занимавам се с ММА от 3 години досега несъм взимал анаболни стероиди но реших да предприема и тази крачка защото вече немога да се възтановявам от тешките тренировки.Та спрях се на препарата станозолол искам да ми дадете някакъв савет коя точно да избера някой доволен от някой добра марка или някой прехвалена ?

Благодаря