Към съдържанието

Организиране на стрелби

• Please log in to reply
В темата има 9 мнения

#1 crazyviper_

crazyviper_
  • Гости

Публикувано: 16 септември 2011 - 17:56

Утре 17.09.11г от 11:30ч аз Мариан/Sea Raven/ ще си организираме малко тренировъчна стрелба на спирката на трамвай 22 на депо "Красна поляна" - става въпрос за гр. София. Желаещите софиянци, а и не само да заповядат. Среща на спирка на трамвай 22 депо Кр. поляна.
Жоро

Това мнение е редактирано от doino_57: 17 септември 2011 - 21:07

#2 Sartheris_

Sartheris_
  • Гости

Публикувано: 16 септември 2011 - 19:15

Защо всичко интересно се случва в София :angrrr:
В Пловдив не стават ли такива мероприятия :?

#3 Mad Bowman_

Mad Bowman_
  • Гости

Публикувано: 16 септември 2011 - 21:02

В Пловдив си имате много читав клуб по стрелба с лък - АКСЛ "Атила". Абсолютно готини мъже са (проверено :jockey: ). Защо не се обърнеш към тях ?

#4 Sartheris_

Sartheris_
  • Гости

Публикувано: 16 септември 2011 - 21:04

В Пловдив си имате много читав клуб по стрелба с лък - АКСЛ "Атила". Абсолютно готини мъже са (проверено :jockey: ). Защо не се обърнеш към тях ?

Къде? О_О

#5 Mad Bowman_

Mad Bowman_
  • Гости

Публикувано: 16 септември 2011 - 21:15

Ами аз лично, в чичо "Гугъл" ги намерих за 5 секунди. Пробвай :up:

#6 Sartheris_

Sartheris_
  • Гости

Публикувано: 16 септември 2011 - 21:24

СупеЛ ^^
Дали ще ми дадат да стрелям с техни стрели? :D

#7 Mad Bowman_

Mad Bowman_
  • Гости

Публикувано: 17 септември 2011 - 12:21

СупеЛ ^^
Дали ще ми дадат да стрелям с техни стрели? :D

Разбери се на място!
Всеки клуб си има собствена политика по въпроса, защото навсякъде има желаещи, които (разбираемо е) не са наясно със себе си какво какво точно желаят.
В нашия клуб никога, никого не сме върнали без да му обърнем внимание. Понякога ако човекът се е обадил предварително и знаем, че е сериозен, му предоставяме да опита с няколко вида лъкове и стрели:
Ловен компаунд/Спортен компаунд/Олимпийски лък (рекърв) / Лък за инстинктивна стрелба... и съответно няколко вида стрели, които може да пробва с различните лъкове (разбира се, в допустимите норми). Така му помагаме да направи правилен избор, без да харчи излишни пари за неща, които ще са му непотребни.
Помагаме, но в някакви граници. Не можем да си позволим кой знае колко, но поне децата стрелят с купени от клуба стрели, както и ние-мъжете ползваме състезателни стрели (които никак не са евтини) закупени с клубни средства.
И все пак тренировъчните консумативи, както и поддръжката на оръжието ни, става с лични средства (както щеш,така го разбирай).

#8 Ziris_

Ziris_
  • Гости

Публикувано: 15 ноември 2011 - 19:50

A знаете ли дали в Видин или някъде близо има такъв клуб :weight_lift: :wight_lift2:

#9 Владимир Вожданов

Владимир Вожданов

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения

Публикувано: 20 декември 2015 - 15:25

И аз за Видин търся хора занимаващи се с това ..

#10 tiansko

tiansko

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения

Публикувано: 29 декември 2015 - 12:58

Аз за ловешко, ако има някой да пише!