Към съдържанието

Видения вследствие на тренировки

• Please log in to reply
В темата има 6 мнения

#1 trenerito_

trenerito_
  • Гости

Публикувано: 23 септември 2011 - 01:26

Струва ми се интересно да се научи и сподели дали практикуващите бойни изкуства са имали видения в резултат на тренировките - обекти, хора и др. не от нашето съвремие, и всеки изпитал подобно явление да го сподели. Ще бъде и много полезно да бъдат обяснени произходът и механизмът на подобни видения.

#2 Змей Горянин

Змей Горянин
  • Mодератори
  • 656 мнения
  • БИ:Муай Тай

Публикувано: 24 септември 2011 - 11:23

Сещам се за една стара песен
"Звън, камбанен звън
се носи над полето майко
кани ме за сън" :kez_11:
Ей такива видения съм имал аз. Техният произход е лесен за обяснение. Механизмът също.
"Животът е кратък, изкуството е вечно, удобният случай бързо се изплъзва, емпиризмът е опасен, умуването е трудно."

#3 Единак_

Единак_
  • Гости

Публикувано: 24 септември 2011 - 12:23

:newconfus:

А бе, trenerito, к'ви са тия теми дет пускаш?

Сега ша са появи Атарашито или ако не тук във фейсбука и веднага ша сглоби свръхестествената история на бул джуцуто ..
Как му се присънил кан Кубрат примерно и го светнал как с диагонален лоу кик да троши цял наръч копия и други разни диагонални техники. :icecream:

Тъй де, нали всички нови стилове не се появяват току така, а се подшушват на ушенце само на най-надарените с неконвенционални възможности. :pleasantry:

#4 Bersek_

Bersek_
  • Гости

Публикувано: 25 септември 2011 - 00:54

Едно време често ми се случваше да имам видения, но откакто започнах да си ги записвам... е поне забавлявам и околните :dntmention:

#5 Yama

Yama

Копеле

• Дао
  • 723 мнения
  • От:София
  • БИ:Скромност

Публикувано: 26 септември 2011 - 17:54

Аз съм имал видения само по време на тренировки-жълти петънца в погледа, за кратко :smashfreak:
...от билогичен опит аз съм резултата-да
се боря неуморно,да превъзпитам децата,да пречистя водата...
DJ Дако

#6 Alcek_

Alcek_
  • Гости

Публикувано: 26 септември 2011 - 19:39

Имах видение, по време на един бой - светът беше цветен, после - сив екран 2-3 секунди, после черно-бяло, и пак цветно. Не паднах, бях се хванал за една стена, ама видението си го биваше. Истинско сатори.

#7 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2011 - 14:23

звуковите усещания броят ли се?? ако е така ,преспанските камбани все още бият в главата при спомена за всеки тежък удар :)