Към съдържанието

назад с материала :D ..

• Please log in to reply
В темата има 7 мнения

#1 pheonixxx_

pheonixxx_
  • Гости

Публикувано: 28 април 2012 - 00:26

здравеите на 19 от софия съм .... амм как да кажа до сега нищо не съм тренирал даже само вредни неща съм правил и за теглото си и за психика и за всичко :Д;д ноо някак си изведнъж се осазнах .. ии наистина искам сега доста усилено да поработя върху себе си и поне да опитам да наваксам изпуснатото (което надали е възможно де ) но наистина незнам нито как да се храня правилно да кача маса пък тогава може би да му мисля и за релеф незнам и упражненията как се правят и просто незнам от къде да започна изобщо ... ако има някои които иска да ми помогне или някви саветчета да даде ще е супер :)

#2 FiRE

FiRE
  • Дао
  • 182 мнения
  • От:Монтана\Велико Търново
  • БИ:Киокушинкай

Публикувано: 28 април 2012 - 15:22

От коментарите ти прави впечатление че искаш да се занимаваш с фитнес/бодибилдинг (е такива работи) а не бойни изкуства? Или незнаеш какво искаш?

#3 pheonixxx_

pheonixxx_
  • Гости

Публикувано: 28 април 2012 - 18:40

да малко недообясних .. просто за начало искам да развия физическа подготовка що годе прилично телче за да издържам после да си тренирам както трябва някакъв боино изкуство още не съм се насочил още и към какво :)

#4 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 28 април 2012 - 22:37

Двете ти цели могат да се съчетаят. Повечето бойни изкуства където контактът е пълен, а протекторите са малко изискват да си в много добра физическа форма и силовите упражнения са си нормална част от тренировъчния процес. Е, вярно ще трябва да се потиш и да ядеш бой, но това е начинът :)
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#5 Kaiser Soze_

Kaiser Soze_
  • Гости

Публикувано: 01 май 2012 - 21:26

здравеите на 19 от софия съм .... амм как да кажа до сега нищо не съм тренирал даже само вредни неща съм правил и за теглото си и за психика и за всичко :Д;д ноо някак си изведнъж се осазнах .. ии наистина искам сега доста усилено да поработя върху себе си и поне да опитам да наваксам изпуснатото (което надали е възможно де ) но наистина незнам нито как да се храня правилно да кача маса пък тогава може би да му мисля и за релеф незнам и упражненията как се правят и просто незнам от къде да започна изобщо ... ако има някои които иска да ми помогне или някви саветчета да даде ще е супер Качена снимка

Дори и най-"лигавото", ако мога така да се изразя, БИ включва добра физическа подготовка и натоварване. Пробвай това, което ти приляга на теб и ако започнеш сериозно, можеш и фитнес да добавиш успоредно с бойното изкуство. Може и обратното, но все си мисля, че по-добре да почнеш с БИ. Възрастта ти е подходяща и за двете.

#6 pheonixxx_

pheonixxx_
  • Гости

Публикувано: 02 май 2012 - 10:52

мм идеята ми е че очевидно ми липсва абсолутно всякаква подготовка за каквото и да било и малко се самнявам че бих издържал каквото и да е БИ ако го започна сега ( от 2 години живота ми е само клубове и наркотици ,апартаменти и алкохол и т.н) ии се чудя как да започна първо поне някаква издръжливост да развия а не след половин час трен. да се чудя кфо става .. главната ми цел е да дигна няколко кила да добия вече поне прилично тяло защото смених начина си на живот и искам да се занимавам с нормални неща щото до сега.... злее :Д :Д ии докато ги постигам тези 2 цели да си разцъквам и някакво БИ

Редакция: тези две теми напълно покриват въпросите ти http://daobg.com/index.php?showtopic=21941 и
http://daobg.com/ind...showtopic=48576 Успех!

#7 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 02 май 2012 - 12:53

Значи не искаш да тренираш. Ако искаш, просто отиваш и го правиш. Ама няма да издържа, ама чакай първо да заякна са типични оправдания. Първия път ще издържиш половин час, втория път 45 минути на десетия път ще свикнеш... ако тренираш.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#8 bean

bean

Явор Михайлов

• Дао
  • 66 мнения
  • От:София
  • БИ:Айкидо

Публикувано: 02 май 2012 - 14:01

За драгия читател, става ясно, че човекът има нужда от внимание. Иска някой, да го вземе от тях, да го заведе до залата и там, с фуния, да му налее всички необходими знания по негов избор... да се бия, като Брус Ли, като Джеки Чан, като Джет Ли, като Сегал и т.н.....
А, да не забравяме, че трябва да изглежда, като ... поне Аполон Качена снимка