Към съдържанието

Търся си работа като спаринг партньор...

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Liger_

Liger_
  • Гости

Публикувано: 05 юни 2012 - 19:09

Аз съм на 29 години, висок съм 1.80, над 100кг. Не съм се занимавал професионално от десетина години, но въпреки това имам някакъв 10-15 годишен опит, т.е. започнах с БИ преди да тръгна на училище и не съм спирал до казармата.

Двукратен републикански, ако това има някакво значение. Имам някой друг излишен килограм вече, откакто работя и уча само пред PC-то... но съм в достатъчно добра форма все още. И тъй като отскоро съм без работа, а на лекции мога да ходя когато поискам, всъщност едновременно съм доста зает, но и мога да съм свободен в удобно за вас време. Затова не търся работа на нормирам работен ден, но нямам никаква представа какво би било адекватното заплащане в случая. Затова по-скоро очаквам вашите предложения, ако въобще има някой заинтересован. Наясно съм че много спортисти, да не кажа почти никой в България не може да си позволи дори задължителните неща, в днешно време... Гледам изявени спортисти, търсят спонсори, пропускат състезания по финансови причини, грозна работа...

Та понеже аз съм никой, не виждам как по друг начин да се върна към професионалния спорт. Имам възможност да пътувам навсякъде, ако се налага. Т.е. не съм осъждан, нямам и деца или друго което да ме задържа някъде.
  • arlovski харесва това

#2 arlovski

arlovski

Gerard Marcellus

• Дао
  • 914 мнения

Публикувано: 07 юни 2012 - 22:56

.

Това мнение е редактирано от arlovski: 07 юни 2012 - 23:01

На бойното поле човек често бива герой от кипенето на кръвта в него, в повратите на живота може да бъде герой само от величието на душата. Доблестният мъж, който е оставил попрището на воинските подвизи, приковава на плуг или рало стоманения си меч...