Към съдържанието

- - - - -

Малко съвет, как да станем голям.

• Please log in to reply
В темата има 11 мнения

#1 Kenny93_

Kenny93_
  • Гости

Публикувано: 25 септември 2012 - 21:45

Нов съм тук и прякора ми е Кени Качена снимка

На 18г. 72 кг. 186 см. От 8 клас бях 65 кг, започнах да тренирам, 5-6 пъти се хранех на ден, а кантарът не се мръдна, така беше 2 месеца и се отказах, защото все още нямах проблеми с връзниците си, но сега е различно. Държа вече на бой Качена снимка и бащите (мъжете) ми се канят, добре е че мога да бягам.

Бърз съм с ударите, но нямат ефект. Ефекта идва бързо след няколко удара, но с мъжете е различно, без твърд предмет не става, а това ми вреди на авторитета който съм си създал.

Искам да имат сила ударите ми и да дигна мининум 10 максимум 15 килограма. Бачкам и имам на разположение около 400 лева за допълнителна храна и добавки освен фитнеса и клуба. Въпросите ми са :

- На кои храни най - много да наблягам
- Какви добавки да си взема (за това има спонсор/ креатин, аминокиселини, протеин/)
- Каква програма да си направя във фитнеса

Една случка да ви разкажа : след проблем, бях извикан в полицията, тъй като баща му е полицай, се държаха супер отвратително и арогантно към мен, все едно съм БОКЛУК, а боклукът беше другия. Заплашваха ме и какво ли не друго, изредиха палки и питат коя ще си избера, но нямаше нужда от палки, защото си казах " Аз съм на 18 ти на 35, а ти когато си на 50, аз ще съм на 33", а ми казаха, ако си толкова корав ела да отидем до залата и ще си сваля униформата. Как да му кажа "еми аре давай" като отсреща си имам тотален терминатор 90-100 кг и 190 см човек ?

Ще следя с нетърпение коментарите Ви!
Благодаря!

Това мнение е редактирано от Kenny93: 25 септември 2012 - 21:47

#2 Alcek_

Alcek_
  • Гости

Публикувано: 26 септември 2012 - 08:01

1.Спри да гледаш филми от вида "Gangtsa paradise".
2.Недей да зобиш гонейки само маса, на 18 си, като минеш 25 сам ще почнеш да натежаваш, а ако си тежък от сега, на 30 ще си слон ако междувременно си спрял да тренираш.
3.Време ти е за университет, залягай над книгите, иди да учиш нещо сериозно и не се занимавай с квартални глупости.
4.Не си мери оная работа с полицаи, които още са в пубертета, ако приемем че това не ти е сюжета на последния филм, който си гледал.
  • ISTORIK харесва това

#3 YN`_

YN`_
  • Гости

Публикувано: 26 септември 2012 - 08:42

Виж сега и аз като бях на твоите години и аз мислех същите глупости от сорта на "как да стана корав", обаче това не доведе до никакви хубави последици. Според мен трябва да се вслушаш в съветите на Alcek и да не правиш глупости, за които ще съжаляваш след няколко години когато имаш по-бистър поглед върху нещата. Незнам дали тренираш някакво бойно изкуство но ако не тренираш може би е добре да се запишеш на нещо така ще можеш да изхабяваш натрупалата се енергия в залата вместо на улицата. Естествено винаги можеш да игнорираш казаното до тук и да разбереш, че подхода към ситуацията ти е грешен по трудния начин.

#4 nayden_popov_

nayden_popov_
  • Гости

Публикувано: 26 септември 2012 - 11:07

Имали начин да се качат естествено повечко кила без употребата на добавки и химия. Примерно със специален режим на хранене или нещо от сорта.

#5 RUSEV

RUSEV

Only the strongest will survive

• Дао
  • 292 мнения
  • От:Brno ; Czech Republic
  • БИ:★ Judo Kickbox ★
  • Предишен прякор: Zambidis

Публикувано: 26 септември 2012 - 11:45

Каква е тая мания за тия килограми? Какво точно си мислите, че ще стане ако качите 10кг мускулна маса? Че ще сте по-силни? По-издръжливи? Или ще изглеждате по-добре по потник? Наистина не разбирам, всеки за щало и нещяло е решил да качва "кила", сигурно щото е много на мода да си голяма батка...

Та обратно на темата, естествено, че има начин :) Хапване (стабилно), тренировки (редовни) и време (достатъчно). Има хиляди сайтове с подробно описание на режими за хранене, похвати и прочие.. този сайт е за бойни изкуства, не за културизъм, така че въпросите не са на място.
You can bench 500lbs good for you and i can kick your ass ?! (Bas Rutten)

#6 Evgeni Ranchev_

Evgeni Ranchev_
  • Гости

Публикувано: 26 септември 2012 - 16:12

Яж по 5- 6 пъти на ден. Яж хляб, ориз, яйца, месо, картофи. За по- специални програми виж в нета.

#7 Kenny93_

Kenny93_
  • Гости

Публикувано: 26 септември 2012 - 19:16

Всеки си има над раменете глава, но и сте прави от друга, гледна точка. Не знаех, че форумът е само за бойни изкуства, извинения... Нямам и понятие кое ще ми е по - полезно, спорта в клуба или фитнеса, щом форумът е за бойни изкуства, може да ми дадете насока. Кое бихте препоръчали ? Бокс. кик-бокс или уличен бой.

aaa

#8 ISTORIK

ISTORIK

Guardian of Time

• Дао
  • 612 мнения
  • От:гр. Пловдив
  • БИ:ju jutsu, karate, nin jutsu...

Публикувано: 26 септември 2012 - 21:19

Как да станеш голям?

Необходими са два фактора - търпение и време. Ще пораснеш и ще станеш голям / възрастен.

Ходи на фитнес, потърси си диетолог...
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

#9 shodan

shodan

Немска овчарка

• Кик-бокс
  • 711 мнения
  • БИ:Kick Boxing, Kyokushinkai Karate

Публикувано: 26 септември 2012 - 22:01

Всеки си има над раменете глава, но и сте прави от друга, гледна точка. Не знаех, че форумът е само за бойни изкуства, извинения... Нямам и понятие кое ще ми е по - полезно, спорта в клуба или фитнеса, щом форумът е за бойни изкуства, може да ми дадете насока. Кое бихте препоръчали ? Бокс. кик-бокс или уличен бой.

aaa

Много ми е интересно последното къде го преподават?
След години
ще стане скалата дребен чакъл,
без да прекъсва
вечните метаморфози
на този променлив свят

#10 Kenny93_

Kenny93_
  • Гости

Публикувано: 27 септември 2012 - 11:02

Щом съм казал, значи има някъде

#11 shodan

shodan

Немска овчарка

• Кик-бокс
  • 711 мнения
  • БИ:Kick Boxing, Kyokushinkai Karate

Публикувано: 27 септември 2012 - 13:49

Щом съм казал, значи има някъде

Качена снимка
Хвала тебе, просветителю.
След години
ще стане скалата дребен чакъл,
без да прекъсва
вечните метаморфози
на този променлив свят

#12 YN`_

YN`_
  • Гости

Публикувано: 27 септември 2012 - 14:22

Не е важно какво ние ще ти препоръчаме а в кой стил ти ще се чустваш най-удобно. От изброените от теб аз лично бих избрал кикбокса (уличен бой не съм чувал да се тренира), защото включва и удъри с крака.