Към съдържанието

"Размисли" на Mishoka на тема борба, бокс и физ.подготовка

• Please log in to reply
В темата има 284 мнения

#281 Jonny3volta_

Jonny3volta_
  • Гости

Публикувано: 24 октомври 2012 - 22:56

От известно време следя тази тема, но днес най-много се смях.

Мишок ти най-вероятно визираш мечешко и рачешко ходене, които вече са открити като такива. Освен това рачешкото за да не ти е ефективно, значи не го правиш правилно.

#282 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения
  • От:София
  • БИ:карате

Публикувано: 25 октомври 2012 - 00:53

Да бе, вярно! Мишко,я разкажи нещо за жените в живота си? За какво ги ползваш, или смяташ, че общуването с тях е бесовска работа? Би ли си съгрешил с някоя хубава жена, ако не е православна християнка? А ако всичко е наред с вярата, четете ли Катехизиса преди да си легнете и да се отдадете на плътски удоволствия?

#283 MISHOK_

MISHOK_
  • Гости

Публикувано: 25 октомври 2012 - 09:12

От известно време следя тази тема, но днес най-много се смях.

Мишок ти най-вероятно визираш мечешко и рачешко ходене, които вече са открити като такива. Освен това рачешкото за да не ти е ефективно, значи не го правиш правилно.

Да може и така да се нарекат. Те вероятно, като техника на трениране тези ходения са открити преди сто и отгоре години. Аз ги открих преди една гледайки тренировъчно клипче по нета. Това на което му викаш рачешко не знам защо , но ме натоварва по -малко.
Може и да не го правя правилно. Както и да е упражненията са добри.
Толерантен нямам намерение да разказвам лични неща във форума. Общуването с много и различни жени си е бясовска работа, много ясно и накрая води до СПИН. Грехът си е грях : независимо дали си със православна или не. За това и много хора щом се обърнат към православието веднага гледат да се венчаят, ако не са се венчали при свадбата си. Тука в нашата църква има доста такива случаи. Не виждам никаква логика преди секс със жена си , някой да чете религиозна литература. Гледаш много филми човече.

#284 MISHOK_

MISHOK_
  • Гости

Публикувано: 26 октомври 2012 - 10:59

Вчера се заговорихме с един колега каратист за Стивън Сийгъл та той ми обясняваше колко велик боец бил този. Викам му да не бъркаш нещо, вика че не бъркал. Даже Сийгъл давал уроци по ММА и УФЦ. на мене не ми се вярва, ама този да си мисли както му харесва.
На мене от УФЦ са ми любими първите издания : Дан Северн, Кен Шамрок и др.

#285 MISHOK

MISHOK

националист-последовател на българските национални герои и хайду

• Дао
  • 251 мнения

Публикувано: 13 април 2013 - 17:38

Здравейте хора, как сте.