Към съдържанието

"Размисли" на Mishoka на тема борба, бокс и физ.подготовка

• Please log in to reply
В темата има 284 мнения

#41 shodan

shodan

Немска овчарка

• Кик-бокс
  • 711 мнения
  • БИ:Kick Boxing, Kyokushinkai Karate

Публикувано: 27 септември 2012 - 18:09

Бойните изкуства не усъвършенстват , никакъв дух, даже съм забелязал че каратистите например, стават доста злобни. Веднъж един такъв позелянял от злоба го пребих жестоко на пазара Красно Село.

И какво, от една случка си правим генерални заключения? Ловим ли бас, че има не малко каратисти, които ще те разкрасят подобаващо преди изобщо да си разбрал какво се случва? Спри да пишеш дивотии по адрес на карате, след като никога не си се докосвал до него!

Това мнение е редактирано от shodan: 27 септември 2012 - 18:10

• Sinat, толерантния, RUSEV и 1 other like this
След години
ще стане скалата дребен чакъл,
без да прекъсва
вечните метаморфози
на този променлив свят

#42 MISHOK_

MISHOK_
  • Гости

Публикувано: 27 септември 2012 - 18:16

Сега една случка , тоест няколко. В залата по бокс, често идваха каратисти и от кунг-фу-то да се научат да удрят с ръце. Отначалото правех спаринги с тях, но после спрях понеже винаги налитаха директно на бой и нямаше как да стане тренировка. И на стадиона В. Левски и на Славия все едно и също беше. Обикновено такива спаринги свършваха, като им направех носа двоен и ги спуках от бой, ама не ми харесваха и спрях да ги правя с каратисти.
Последният път когато се излъгах, направо бях започнал да го пребивам, ама треньора бате Веско ме спря.
Така и не мога да си обясня защо налитат направо на бой, вместо леко да чукахме ръкавиците, както се казва.

#43 RUSEV

RUSEV

Only the strongest will survive

• Дао
  • 292 мнения
  • От:Brno ; Czech Republic
  • БИ:★ Judo Kickbox ★
  • Предишен прякор: Zambidis

Публикувано: 27 септември 2012 - 21:28

Не те знам ти с какво се занимаваш, ама на дали ще успееш да победиш 3-4 човека. Иначе защо с борба да треснеш в земята 3-ма. Един по един и готово, става за секунди.
И да : Станислав Недков заема достатъчно добра позиция никой каратист и кунг-фу ист да не може да го тресне. Нека хърватина се пробва с него а ?

Ти си голям филмар Качена снимка кога ще треснеш 3ма с борба, тръгни да се бориш и ще те оритат като топка майсторе... недей сравнява бивши мутрагени с легенди в ММА Качена снимка

Това мнение е редактирано от RUSEV: 27 септември 2012 - 21:28

You can bench 500lbs good for you and i can kick your ass ?! (Bas Rutten)

#44 RUSEV

RUSEV

Only the strongest will survive

• Дао
  • 292 мнения
  • От:Brno ; Czech Republic
  • БИ:★ Judo Kickbox ★
  • Предишен прякор: Zambidis

Публикувано: 27 септември 2012 - 21:30

Виждаш че изказването е иронично . другото е ясно , поне за някой

Извинения, просто мишока ме хвърля в мисъл... :) викам си айде още един
You can bench 500lbs good for you and i can kick your ass ?! (Bas Rutten)

#45 Твоят Гуру_

Твоят Гуру_
  • Гости

Публикувано: 27 септември 2012 - 23:28

Бойните изкуства не усъвършенстват , никакъв дух, даже съм забелязал че каратистите например, стават доста злобни. Веднъж един такъв позелянял от злоба го пребих жестоко на пазара Красно Село.

Това,което сте написал, не е по-темата, но аз, като духовно извисен, ще Ви простя! Още повече, мой приятел, човек,на когото може да се вярва,ми каза,че Ви познава и съвсем не сте този,за когото се представяте! Разбрах,че сте 20- тина годишен комплексар, който често яде шамари заради келешлъка си и твърденията, че тренирате бокс и борба,са чиста лъжа! Призовавам Ви да спрете с глупостите и лъжите и малко да се засрамите!Мир!
  • Master, Kalanag and Хиената харесват това

#46 shadowseeker_

shadowseeker_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2012 - 01:10

Не съм сигурен дали резките промени в климата засилват активността на троловете или на индивидите с не чак толкова леки ментални отклонения
  • diqn300 and Soulofwar харесват това

#47 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 28 септември 2012 - 07:38

Пълнолуние е, какво се чудите - винаги тогава се активизира поредната форумна нинджа... Изключения няма, а следя форума вече доста време :)
  • cl4ym4n харесва това
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#48 Soulofwar_

Soulofwar_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2012 - 10:22

Да не би онзи да беше с пистолет а ? Просто този не спази нужната дистанция и остави възможност да бъде ударен.

Именно казах че е в преносен смисъл и да онзи не спази дистанцията, а ти да не си джедай случайно че да се бориш от дистанция. И да не мисля че мирко ще има какъвто и да е проблем с което и да е мутре от наще дето цитираш например.

#49 Soulofwar_

Soulofwar_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2012 - 10:27

Сега една случка , тоест няколко. В залата по бокс, често идваха каратисти и от кунг-фу-то да се научат да удрят с ръце. Отначалото правех спаринги с тях, но после спрях понеже винаги налитаха директно на бой и нямаше как да стане тренировка. И на стадиона В. Левски и на Славия все едно и също беше. Обикновено такива спаринги свършваха, като им направех носа двоен и ги спуках от бой, ама не ми харесваха и спрях да ги правя с каратисти.
Последният път когато се излъгах, направо бях започнал да го пребивам, ама треньора бате Веско ме спря.
Така и не мога да си обясня защо налитат направо на бой, вместо леко да чукахме ръкавиците, както се казва.

Пиле шарено я ми кажи ти кой си че аз бая време прекарах в Славия бокс при бате Митко казвам се Цветан Александров от Горна баня та ще ми е драго да разбера дали не сме били по едно и също време там :)

#50 MISHOK_

MISHOK_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2012 - 10:47

Пиле шарено я ми кажи ти кой си че аз бая време прекарах в Славия бокс при бате Митко казвам се Цветан Александров от Горна баня та ще ми е драго да разбера дали не сме били по едно и също време там Качена снимка

Честно казано не те помня, може би защото беше преди около 10г. А и не помня този бате Митко.
Помня добре и съм приятел с бате Ники, дето пие доста и с бате Веско бяхме приятели, ама разбрах го махнали от там.
Този Ники имаше син : и него го познавам.

#51 MISHOK_

MISHOK_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2012 - 10:51

Не знам дали Ст. Ндков е мутраген, ама съм го видял че е наистина , много бобър - поне за мене.

#52 MISHOK_

MISHOK_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2012 - 12:18

Сега малко по-сериозно по темата. Да ви кажа честно в работата ми на охранител: борбата ми помага много. Бокса не става за нищо, понеже е напълно забранено да се удрят клиентите. Обаче с тази борба, правя направо мазало, като стане сбиване.
Изподуших сумати народ.

#53 Soulofwar_

Soulofwar_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2012 - 13:07

Бате митко е Димитър Георгиев и легенда във Славия а и не само Емо Чупренски, Петър Стоименов и още бол боксьори са негови възпитаници.
Но явно си малък щом не го знаеш.Успех

#54 dani_hristov_

dani_hristov_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2012 - 13:44

Този спорт не е за всеки има техники и не е само рушкане както изглежда по телевизията.

#55 Soulofwar_

Soulofwar_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2012 - 15:50

Мишок не е проблем че харесваш борбата да хубав спорт е, въпросът е че си много краен ето сега казваш че бокса не ставал за нищо защото просто на тебе не ти върши работа ...е това не е хубаво .

#56 MISHOK_

MISHOK_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2012 - 17:42

Soulofwar

Не става за нищо в работата ми , като охрана. Иначе бокса за уличен бой си е страшна работа, ама все се притеснявам да го ползвам, понеже стават страшни поразии. Нали се сещаш, ако човека срещу тебе не е трениран, на какво може да заприлича. Тука в Италия имах проблеми в квартирата с един 130кг. мръсник, и като му ударих на контра един ляв прав с крачка, направо му строших носа, повече не посмях да го ударя. После щях да имам големи ядове, ако това не беше станало в моята стая и онзи не се беше наплашил.
За охранителната работа в заведение, обаче борбата е безотказна - много съм доволен от нея. Той и бокса е безотказен, ама после ще трябва да сменям агенциятаКачена снимка

#57 MISHOK_

MISHOK_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2012 - 17:48

Бате митко е Димитър Георгиев и легенда във Славия а и не само Емо Чупренски, Петър Стоименов и още бол боксьори са негови възпитаници.
Но явно си малък щом не го знаеш.Успех

Не съм малък, просто тренирах в Славия, като възрастен и не ми е бил треньор. Като дете тренирах при Андрей Дойчев, а преди това към Славия на стадиона Левски при един Пецата. При бате Андро тренирах е един тип Дани дето после беше охрана на Мето илиянски.

#58 diqn300_

diqn300_
  • Гости

Публикувано: 29 септември 2012 - 00:08

Не съм малък, просто тренирах в Славия, като възрастен и не ми е бил треньор. Като дете тренирах при Андрей Дойчев, а преди това към Славия на стадиона Левски при един Пецата. При бате Андро тренирах е един тип Дани дето после беше охрана на Мето илиянски.

Това 80-те години ли е било, 'щот' бат Андро беше президент на федерацията през 90-те????? Да не си тренирал при брат му Ангел/ лека му пръст, голям талант беше/ през 60-теКачена снимка Качена снимка Качена снимка Иииииииииии какви се навъдиха тъдява, прав е Master, от пълнолунието трябва да еКачена снимка Качена снимка Качена снимка

#59 Soulofwar_

Soulofwar_
  • Гости

Публикувано: 29 септември 2012 - 09:28

Да точно по същото време е просто на Славия школата беше разделена на две на ст.В.Левски и в "бараката" на Славия :) хубави времена бяха .

#60 BOJILOV_

BOJILOV_
  • Гости

Публикувано: 29 септември 2012 - 09:39

Значи така, ако човека срещу тебе не е трениран използва се борба,ако е трениран-бокс понеже е безотказен!Това води до два въпроса:1(Как разбираш кой какъв е?2(Ако е трениран и използваш бокс понеже е безотказен,защо аджеба тоя другия е тренирал каквото и да е?Може би отговорите се крият в последните думи на Моканина от разказа"По жицата"?
  • diqn300 and shadowseeker харесват това