Към съдържанието

Безплатни тренировки-София

training free безплатни тренировки софия

• Please log in to reply
В темата има 3 мнения

#1 Thund3r_

Thund3r_
  • Гости

Публикувано: 18 ноември 2012 - 15:41

Извинявам се ако има подобна тема.Знам че няма безплатен обяд но много бих се радвал да намеря безплатни тренировки по някакво бойно изкуство.Няма значение какво стига тренировките да не изискват лично кимоно защото нямам такова и нямам възможност да си намеря.Живея в Студентски град но бих отделял време за пътуване стига да има такива тренировки.Благодаря.

#2 diqn300

diqn300
  • Дао
  • 34 мнения

Публикувано: 06 април 2013 - 08:45

Извинявам се ако има подобна тема.Знам че няма безплатен обяд но много бих се радвал да намеря безплатни тренировки по някакво бойно изкуство.Няма значение какво стига тренировките да не изискват лично кимоно защото нямам такова и нямам възможност да си намеря.Живея в Студентски град но бих отделял време за пътуване стига да има такива тренировки.Благодаря.

На Локомотив-има безплатен бокс, самбо и джудо. За бокса ръкавици има, за джудото и самбото, куртки и кимона няма.

#3 Проф

Проф
  • Дао
  • 437 мнения
  • От:София
  • БИ:у-шу

Публикувано: 04 май 2013 - 18:11

На Локомотив-има безплатен бокс, самбо и джудо. За бокса ръкавици има, за джудото и самбото, куртки и кимона няма.

Здравей, можеш ли да дадеш малко информация къде точно, кой води и дали приемат деца (12 г.) thank_you2.gif

Лаик
"нищо не знае, все акъл дава!"
Някой виждал ли е "Ката артистик"?
"Не бойся нож, а бойся "вилки" - один "удар", четыре дылки)))))"
TУК

#4 diqn300

diqn300
  • Дао
  • 34 мнения

Публикувано: 06 май 2013 - 10:12

Здравей, можеш ли да дадеш малко информация къде точно, кой води и дали приемат деца (12 г.) thank_you2.gif

Ами тренировките са сутрин от 9:30, следобед има, но не знам от колко...Треньор е Бате Милчо-това е треньора на Дейзи Ланг, Емо и Красен Кръстеви, Веско Василев и много други.