Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Man of Tai Chi (2013)

• Please log in to reply
В темата има 3 мнения

#1 grappling

grappling
  • Дао
  • 746 мнения

Публикувано: 11 август 2013 - 22:26

90681259914341456375.jpg

## Резюме : Звездата от “Матрицата” Кеану Рийвс дебюта като режисьор с този напрегнат екшън по чието създаване са работили едни от най-добрите китайски каскадьори и майстори на бойни изкуства. Актьорът Тайгър Чен изпълнява главната роля на начинаещ боец, който попада в смъртоносен турнир с участници от няколко различни държави. Турнир в който няма правила, няма съдии и няма милост. 

Бойните умения на младия мъж му позволяват да се възползва от голям брой изгодни възможности, но едновременно с това той се изправя пред още по-опасни противници и е принуден да пожертва много повече отколкото е очаквал. Доколко далеч ще стигне той и ще успее ли да се справи с големия брой опасни противници, които се интересуват единствено от смърт и пари?

Кеану Рийвс изпълнява главната отрицателна роля във филма, а освен него на екран се появява и китайската звезда Керън Мок (“Кристалният войн”). Хореограф на бойните сцени в “Тай-Чи майстор” е ветерана-каскадьор Йен Ву-Пинг, който вече е работил с Рийвс върху трите части на “Матрицата”. 

Прикачени умалените снимки

• Demetrius and the Gladiators (1954).jpg

• К.Т. харесва това

#2 Anonimen

Anonimen

чудзи

• Дао
  • 858 мнения

Публикувано: 12 август 2013 - 10:22

Трейлър към филма

Поздрав ;)

• К.Т. харесва това
Само пустото сърце обича своя път и само пустото сърце може да го извърви.

#3 gogo4o4o

gogo4o4o

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:Засега нищо

Публикувано: 14 август 2013 - 22:09

Разочарован съм от факта, че филмът излезе от границите на реалистичното. Мисля, че можеше да се покаже превъзходството на стила на учителя пред този на Тайгър Чен без да се намесват расенгани. Иначе доста стабилен филм, изненадан съм от ролята на Киану. 

#4 ISTORIK

ISTORIK

Guardian of Time

• Дао
  • 612 мнения
  • От:гр. Пловдив
  • БИ:ju jutsu, karate, nin jutsu...

Публикувано: 21 август 2013 - 09:58

Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!