Към съдържанието

Снимка

Добрич - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 50 мнения

#21 Alexscho_

Alexscho_
  • Гости

Публикувано: 14 април 2009 - 16:09

В "Отец Паисий" чух, че има полицейско карате/джуджицу. Може да попиташ там.

А някакви други БИ да има да се учат в Добрич има ли ?

#22 Ninja24_

Ninja24_
  • Гости

Публикувано: 29 януари 2010 - 19:46

Здравейте. Искам да питам дали в Добрич мога да тренирам някаде нинджуцу?

#23 milen_94_

milen_94_
  • Гости

Публикувано: 15 май 2010 - 11:25

Здравейте , търся си бойно изкуство в Добрич което да набляга на ATTACK MOVES а не на самоотбрана! Ако изобщо има у този запустял град , сериозен и съм на 16 години.

:sport_boxing2: Мерси предварително!

#24 hebigatsu

hebigatsu

ленив пингвин

• Дао
  • 235 мнения
  • От:Bulgaria
  • БИ:kempo, FFF & MHF

Публикувано: 17 май 2010 - 09:06

Към днешна дата официално регистрираните спортни клубове имащи касателство към бойни изкуства в Община Добрич са:
СК по бокс “Добруджа”
Намира се в Спортен комплекс “Русалка”
Вид спорт: бокс
Председател: Ив. Иванов
Лиценз № 000293
Телефон за контакти: 0888625437
Има едно първо място на Световно първенство за юноши и четири първи места на Републиканско първенство за юноши.

СК “Зл. феникс”
Вид спорт: сп. ушу и кик-бокс
Председател: Н. Георгиев
Телефон за контакти: 0899300545

СК “Будо”
Вид спорт: кик-бокс
Председател: Я. Желев
Телефон за контакти: 0899596144
На Републиканско първенство за мъже има едно II място и едно II място за юноши.

СК по бокс “Добрич”
Вид спорт: бокс
Председател: Д. Йорданов
Телефон за контакти:0887227762
Има две първи места на Републикански първенства за жени.

СК “Добруджански юнак”
Намира се в Спортното училище
Вид спорт: борба свободен стил
Председател: П. Петров
Телефон за контакти: 0888243384
Има един участник на Европейско първенство за юноши и едно първо място на Републиканско първенство за юноши.

СК”Самурай”
Намира се в ХГ”Кирил и Методий”
Вид спорт: карате-до
Председател: Дим.Димитров
Телефон за контакти: 0889306724
На Републиканско първенство има четири първи места за юноши, две първи места за девойки и едно първо място за деца.

източник:
http://www.dobrich.b....php?s=sc&id=48

Поздрави!
ВСЯКО ПРАВИЛО СИ ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЯ!!! ЩО ЛИ...!?!?!?

#25 Bakaman_

Bakaman_
  • Гости

Публикувано: 07 септември 2010 - 15:12

Това означава ли, че няма айкидо?
Исках да се захва на с айкидо, ама явно няма...

редакция: http://daobg.com/ind...ndpost&p=376550
В същата тема!
+ няколко мнения следващи цитираното!

Да, но това са мнения от 2008г., в тази извадка от сайта на общината не пише айкидо и затова искам да се уверя.

#26 sss_aaa_

sss_aaa_
  • Гости

Публикувано: 08 септември 2010 - 22:41

има айкидо в читалището вторник18 и 30 сряда 18 и 30 петък 18 и 30 и събота3 4аса. Тренировките започват на 15 септември.

#27 сила

сила

мистър

• Дао
  • 196 мнения
  • От:Добрич
  • БИ:тайдзи, ТКД, бокс, някои оръжия...

Публикувано: 02 октомври 2010 - 09:02

Да, айкидо си има в читалището.
И Винг Чун има там.

А нинджицу ... няма.
Но около паметника на хан Аспарух се учим да скачаме и да ходим по стени, така че кандидат-нинджите са добре дошли. ;)Събота, неделя по някое време сме там.

#28 Mastera_

Mastera_
  • Гости

Публикувано: 01 август 2011 - 18:12

Здравейте искам да тренирам бокс в Добрич. Днес проверих в Русалка питах някакъв човек но явно не беше треньор просто работеше там и ми каза че имало само кик-бокс това вярно ли е и ако знаете има ли клубове и дали има и индивидуални уроци и какви цени са...

Благодаря предварително :)

#29 сила

сила

мистър

• Дао
  • 196 мнения

Публикувано: 02 август 2011 - 14:40

http://daobg.com/ind...showtopic=48365

Семинар по Тайдзицюан в Добрич.
Всеки, който се интересува, е добре дошъл.

Това мнение е редактирано от сила: 02 август 2011 - 14:40

#30 iwsy_

iwsy_
  • Гости

Публикувано: 20 август 2011 - 00:42

Здравейте!
Интересно ми е как стоят нещата с кик бокса в Добрич за момичета? Смисал аз не съм тренирала до сега но ми е интересно и дали може да си го тренираш без да е професионално а просто за забалвление? И изобщо има или бокс или кик бокс за момичета в Добрич? И залите как са? Мерси :)

#31 сила

сила

мистър

• Дао
  • 196 мнения

Публикувано: 21 септември 2011 - 00:06

Здравейте!
Интересно ми е как стоят нещата с кик бокса в Добрич за момичета? Смисал аз не съм тренирала до сега но ми е интересно и дали може да си го тренираш без да е професионално а просто за забалвление? И изобщо има или бокс или кик бокс за момичета в Добрич? И залите как са? Мерси :)

Здравей!
Имаше Тае Бо в зала "Олимпия", това включва някакви кик-бокс елементи. Иначе и в трите клуба, където се заляга на кик-бокс, няма момичета. Това са клубовете на Наско Георгиев и Явор Желев, и клуба по ММА с треньор Драгомир Йорданов. Причината е, че и в трите се подготвят състезатели.
Можеш да опиташ в карате-клуб "Самурай" в Хуманитарната гимназия или в айкидо клуб "Будо" в читалището. В клуба по Винг Чун имаше много момичета миналата година, предимно ученички. Той също е в читалището. Аз тренирам ушу и тайдзицюан форма навън в парка. В залата по бокс има момичета, там всеки е добре дошъл. При борците само не знам. Други клубове в момента не се сещам. Мисля, че в момента са само тези.
Ако имаш някакви други питания, пиши ми на личен.
Надявам се да намериш клуб, който да ти хареса.

Това мнение е редактирано от сила: 21 септември 2011 - 00:08

#32 insanity_

insanity_
  • Гости

Публикувано: 08 ноември 2011 - 20:27

Здравей!
Имаше Тае Бо в зала "Олимпия", това включва някакви кик-бокс елементи. Иначе и в трите клуба, където се заляга на кик-бокс, няма момичета. Това са клубовете на Наско Георгиев и Явор Желев, и клуба по ММА с треньор Драгомир Йорданов. Причината е, че и в трите се подготвят състезатели.
Можеш да опиташ в карате-клуб "Самурай" в Хуманитарната гимназия или в айкидо клуб "Будо" в читалището. В клуба по Винг Чун имаше много момичета миналата година, предимно ученички. Той също е в читалището. Аз тренирам ушу и тайдзицюан форма навън в парка. В залата по бокс има момичета, там всеки е добре дошъл. При борците само не знам. Други клубове в момента не се сещам. Мисля, че в момента са само тези.
Ако имаш някакви други питания, пиши ми на личен.
Надявам се да намериш клуб, който да ти хареса.

Тренира ми се ММА, но си писал, че се подготвят само състезатели в клуба в Добрич. Състезател не ми се става, просто ми се поддържа добра спортна форма и искам да се науча на елемнтарна самозащита. Дали има шанс да започна тренировки при трениора по ММА и къде се намира този клуб. Всякакъв вид информация за контакти ще ми бъде полезна. Благодаря предварително!

#33 chao_

chao_
  • Гости

Публикувано: 17 март 2012 - 22:29

Здравейте :). Бих искал да попитам къде се тренира или въобще се тренира MMA в Добрич? Как стоят нещата? Какъв е треньорът ? Каква е цената ?

#34 4efo2_

4efo2_
  • Гости

Публикувано: 24 юли 2012 - 16:28

Здравейте!И аз като колегата се интересувам къде може в Добрич да се тренира ММА или муай тай и малко повече инфо за тренировките.Благодаря :)

#35 StariqBen_

StariqBen_
  • Гости

Публикувано: 13 септември 2012 - 13:38

Здравейте. Може ли някой който разполага с нужната информация да актуализира темата за 2012 година. Кои клубове още работят? Има ли къде да се тренират китайски стилове в Добрич? Много ще ми е полезна тази информация ... :) .

#36 Toshko88

Toshko88

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 31 май 2013 - 23:34

Здравейте разбрах че в училище Климент Охридски има тренировки по карате някои знае ли какъв стил на карате се тренира там и да даде малко повече информация

#37 Toshko88

Toshko88

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 04 юни 2013 - 22:51

клуба на Явор Желев къде провежда тренировки

#38 сила

сила

мистър

• Дао
  • 196 мнения

Публикувано: 14 юли 2013 - 08:14

Тренировки по Традиционно УШУ;ЦИ-ГУН - Оздравително УШУ;САН-ДА;САМООТБРАНА;КИК-БОКС
Тренировките се провеждат в СК “РУСАЛКА” -гр. Добрич
Понеделник, вторник и четвъртък
от 18,30 до 20,30 ч.
Под ръководството на инструктора Наско Георгиев.
 За информация: 0882 436 757 – Н. Георгиев

#39 сила

сила

мистър

• Дао
  • 196 мнения

Публикувано: 14 юли 2013 - 08:17

Тренира ми се ММА, но си писал, че се подготвят само състезатели в клуба в Добрич. Състезател не ми се става, просто ми се поддържа добра спортна форма и искам да се науча на елемнтарна самозащита. Дали има шанс да започна тренировки при трениора по ММА и къде се намира този клуб. Всякакъв вид информация за контакти ще ми бъде полезна. Благодаря предварително!

Можеш да тренираш и без да се състезаваш. Ти сам избираш, никой няма да те насилва да се състезаваш. ММА в момента тренират в Билата зад у-ще "П.Р. Славейков"

Това мнение е редактирано от сила: 14 юли 2013 - 08:18

#40 сила

сила

мистър

• Дао
  • 196 мнения

Публикувано: 14 юли 2013 - 08:18

Здравейте. Може ли някой който разполага с нужната информация да актуализира темата за 2012 година. Кои клубове още работят? Има ли къде да се тренират китайски стилове в Добрич? Много ще ми е полезна тази информация ... smile.png .

За китайските стилове, пиши ми на лична. sport_boxing.gif