Към съдържанието

Какво мислите за ударите с метален бокс?

• Please log in to reply
В темата има 11 мнения

#1 Напстер_

Напстер_
  • Гости

Публикувано: 17 март 2006 - 15:37

Какво мислите относно металните боксове? Използвате ли ги и налагало ли ви се е да се отбранявате от удар с бокс?
И се чудя дали с бокса да удрям със силата с която удрям с голи ръце? да не стане някой сакатлък тай?

#2 Onq

Onq
  • Дао
  • 2002 мнения
  • От:на майната си...
  • БИ:ГСБ

Публикувано: 17 март 2006 - 16:42

Ми то зависи от бокса!Ако е за някой от по-масивните,да знаеш че е кофти идея да посрещаш с блок...а ако ти си налагащата страна,муай здраво,нищо неа да ти стане!

#3 cl4ym4n_

cl4ym4n_
  • Гости

Публикувано: 17 март 2006 - 17:02

да муа здраво!И като му потъне ръката в главата на противника, ще има да обяснява че се е защитавал и т.н.
Удар с бокс не бих го блокирал, а по скоро бих се опитал да избягам от линията на атаката и веднага да контраатакувам, защото все си мисля, че като има тежест в ръката е по-вероятно удрящия да залитне или да изгуби поне малко равновесие като не ме уцели.
И как ще се блокира удар с бокс, които има шипове примерно :?

#4 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 17 март 2006 - 17:18

Ами май след сериозен удар с метален бокс в главата, обикновенно "спираш да мислиш" :smashfreak: Един мой съученик от гимназията /Бог да го прости/ двама цигани го убиха с удар с бокс в слепоочието! За някяквао частично мое удовлетворение, след три месеца ги заловиха и сега гният в затвора, мамка им :evil: !

#5 Sinat

Sinat

Гнусотник беснеещ

• Дао
  • 275 мнения

Публикувано: 17 март 2006 - 17:43

...И се чудя дали с бокса да удрям със силата с която удрям с голи ръце? да не стане някой сакатлък тай?

<{POST_SNAPBACK}>

Сам си прецени - може и да лежиш на топло после! :!:
"Смъртта понякога е милостиня,
Лелеян спътник, просена пощада..."

#6 Ltn. Ganev

Ltn. Ganev

MMANIAC

• Дао
  • 506 мнения
  • От:гр.София
  • БИ:Кикбокс, Граплинг

Публикувано: 17 март 2006 - 18:33

Удар с бокс не бих го блокирал, а по скоро бих се опитал да избягам от линията на атаката и веднага да контраатакувам, защото все си мисля, че като има тежест в ръката е по-вероятно удрящия да залитне или да изгуби поне малко равновесие като не ме уцели.
И как ще се блокира удар с бокс, които има шипове примерно :?

<{POST_SNAPBACK}>

Абе бокса не тежи чак толкова, че да залитнеш като пропуснеш. Все пак говорим за бокс не за парен чук!
Ако някой ти извади бокс, а ти си с голи ръце - бЕгай
Ако ти си с бокс - само не го удряй в главата, че както каза Доктора изхода е летален.
А някой виждал ли е снимка на човек ударен в главата с бокс?

:ar15firing:
Military Intelligence is a contradiction of terms

#7 ЖелезенУдар

ЖелезенУдар

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 10 мнения
  • БИ:Свободен Стил

Публикувано: 17 март 2006 - 20:02

За ударите с бох - Ами тва боли.
И за двамата - За удрящия и за ударения.
Ама ударения ше го боли повече.  Чесно!!!  :D

#8 Hag

Hag

Трениращ

• Дао
  • 43 мнения
  • От:Където има бира из Ботевград
  • БИ:Tae Kwon Do ITF

Публикувано: 17 март 2006 - 20:54

Ако някой ти извади бокс, а ти си с голи ръце - бЕгай

Ганев рулззз.
А иначе помисли малко. Нужно ли да пребиваш човек. А трябва ли да е с оръжие. Аз на твое място бих му скочил с голи ръце, ако не мога да го бия така, тогава с много приятели, но без оръжия.
Айде наздраве :drinks:
"Болката е привилегия на МЪЖА."

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

#9 Напстер_

Напстер_
  • Гости

Публикувано: 17 март 2006 - 21:28

Под блок имах предвид джодан уке или чудан уке ама се пак трудно стават в спаринг.А пък наистина че ако някой мене удари недай боже сигурно няма да го осъдят а пък мене като нищо...
Мерси за съветите!

#10 Onq

Onq
  • Дао
  • 2002 мнения
  • От:на майната си...
  • БИ:ГСБ

Публикувано: 17 март 2006 - 21:39

Аре ся да допълня,че чак на ЛС ми пишат-ако удариш някого с бокс няма да се нараниш,но ще нараниш противника сериозно-тва нещо е създадено да действа като боздуган.Много вероятно е да счупиш нечий череп при попадение в главата(и после под затворническия душ{} ).Ако наистина ти се налага,цели се в тялото-труп,ръце,даже и крака...

Ако някой ти скочи с бокс,не се прави на герой,щото почти сигурно е че не знае какви ше са последиците от попаденията,а ако знае,значи мноо лошо си го ядосал!

Толкова по тая тема!

ПП.Ако видя някъде нова тема за закупуване на ножове и видове рязане,нали се досещате кво ше се случи?
Поздрави :angrrr:

#11 glista98

glista98

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • БИ:Muay Tay

Публикувано: 15 март 2015 - 02:11

Какво да ви кажа аз бокс не използвам ама 1 път ме удариха уж в ръката уж на базик ама болеше си. Та поради това си мисля, че нямам желание да се срещам с някой с бокс. Иначе за самозащита имам близо 70кг питбул който водя почти навсякаде с мен и не ме закачат.

#12 Irodia

Irodia

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения

Публикувано: 24 юни 2015 - 12:12

Тези удари са много опасни аз не ги предпочитам