Към съдържанието

Снимка

С какво ви промениха БИ

• Please log in to reply
В темата има 118 мнения

#101 Peteryang

Peteryang

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 2 мнения
  • БИ:карате годжу рю

Публикувано: 16 април 2008 - 11:20

Аз тренирам карате и опрделено настъпи промяна в мен. Както физически така и психически. Всичко се отнася до това, че бойните изкуства са може би най - комплексните спортове.

#102 rockydog

rockydog
  • Дао
  • 316 мнения
  • От:София
  • БИ:кик-бокс ММА

Публикувано: 19 април 2008 - 09:30

дадоха ми насока на ината. И ме научиха да удрям добре
The fight is all!!!

#103 Rogue07_

Rogue07_
  • Гости

Публикувано: 07 юни 2008 - 15:41

Станах по-търпелив. Осъзнах какво означава да победиш противника си и какви отговорности носи това. Развих уменията си.

#104 Mucunka_

Mucunka_
  • Гости

Публикувано: 09 юли 2008 - 10:57

Определено БИ променя, мен ме промени в много насоки: дух, тяло и т.н и най-вече ми доказа, че когато полагаш достатъчно усилия, с много труд и постоянство всичко се постига :up:

#105 Freez_

Freez_
  • Гости

Публикувано: 16 юли 2008 - 23:10

Доста добър е този въпрос . :) Аз тренирам от скоро (около година), но наистина има голяма промяна. Освен това, че боледувам по-рядко, съм доста по-спокоен, заразлика от преди. Много по-силен съм и по бърз и наистина малко по-самоуверен. Ко да ви кажа БИ са голяма работа :up: :up: . Ааа да, най-важното е, че всичко е възможно и че няма граници за каквото и да било :chinese:

#106 Съню_

Съню_
  • Гости

Публикувано: 02 септември 2008 - 04:23

Успях да удържа една бабанка с клинч :)
Аз съм 1.83, той беше към 1,85, с тяло тип фитнес маниак.
Отървах се с един прав по тиквата, но в сравнение с ударите, които получавам в залата, беше като докосване от добра фея. :)

Инак промяната е като всеки друг вид занимание - увереността да надминаваш себе си.

#107 Bersek_

Bersek_
  • Гости

Публикувано: 02 септември 2008 - 10:49

Постепенно и съвсем неусетно Бойното изкуство се превърна от нещо, което харесвам да правя в нещо, което съм.

#108 Rosi_

Rosi_
  • Гости

Публикувано: 24 януари 2009 - 21:44

Станах по-дисциплинирана, по-стриктна малко по-самоуверена.Станах и по-висока ама мо6е да не е от БИ :)

#109 ickata_

ickata_
  • Гости

Публикувано: 06 юни 2009 - 08:40

Разбрах, че няма смисъл да се биеш по улиците макар, че някой път е наложително и не може да се разминеш.
Подобрих физическото си състояние

#110 crouching tiger_

crouching tiger_
  • Гости

Публикувано: 14 август 2009 - 19:01

Много!Ами отвориха ми очите за много неща!Мисля,че тепърва ще има да научавам все нови и нови неща.

#111 sorrow_

sorrow_
  • Гости

Публикувано: 01 октомври 2010 - 11:33

Научих се да се владея , да уважавам противника си , да бъда спокоен , да не бъда толкова агресивен и последно , но не на последно място - да се защитавам...

Така бойните изкуства промениха мен !

#112 aikidoka.b_

aikidoka.b_
  • Гости

Публикувано: 01 декември 2010 - 16:07

БИ, което практикувам, ме научи на постоянство и концентрация. Определено станах много по-уравновесена и спокойна. Научи ме да не се страхувам, защото човешките възможности са неограничени. С усилия, воля и труд, всичко е постижимо. : ))

#113 Yama

Yama

Копеле

• Дао
  • 723 мнения
  • От:София
  • БИ:Скромност

Публикувано: 01 декември 2010 - 18:49

Аз винаги съм искал да се занимавам с БИ-друг е въпросът, че почнах чак след 36 години спане и четене на книжки :-)
Научи ме какво означава за закъснееш с част от секундата и да те плеснат о земи, както и какво да те фраснат в ченето.
И какво означава мъжко отношение и бойно приятелство...

Това мнение е редактирано от Yama: 01 декември 2010 - 18:49

...от билогичен опит аз съм резултата-да
се боря неуморно,да превъзпитам децата,да пречистя водата...
DJ Дако

#114 Nin_ja_

Nin_ja_
  • Гости

Публикувано: 20 март 2011 - 21:16

на мен бойните изкуства ми показаха, че постоянството и търпението дават резултати... те ми показват че упоритостта се възнаграждава и вложените време и усилия в тренировките дават резултати

#115 alex1999_

alex1999_
  • Гости

Публикувано: 21 март 2011 - 18:19

Чувствам се по-спокоен и самоуверен.

#116 dark soul_

dark soul_
  • Гости

Публикувано: 07 май 2011 - 00:04

Бойните изкуства промениха в мен това,че се чувствам по уверен и знам,че дори и да съм в лошо настроение и нещо ме претиснява,като влезна в доджото се потапям в тренировки и забравям за всичко.С това което ме промениха просто немога да го опиша.Всеки път когато излезна от тренировка,нямам търпение да идва следващата.:)

#117 Siko_

Siko_
  • Гости

Публикувано: 25 април 2012 - 19:55

Бойните изкуства ме направиха малко по-съсредоточен и доста по-отпуснат (и спокоен). Всичко останало си е относително същото. Аз съм си аз.

#118 The Master of Shadow_

The Master of Shadow_
  • Гости

Публикувано: 03 юли 2012 - 23:00

Биех се много по улиците и не ми пукаше....След една вечер в която изядох мнооого бой..Качена снимка . и започнах БИ. Съответно станах: По-дисциплиниран,самостоятелен,отговорен,сериозен,отслабнах и се оформих,и спрях да се бия и да се заяждам за най-малкото :)

#119 Azazel_

Azazel_
  • Гости

Публикувано: 04 юли 2012 - 19:46

Мен ме научиха да пия...